Loading...
Cariere2018-10-16T12:37:14+00:00

O parte dintre antreprenori nu au timpul necesar sau nu stiu ce sa ceara atunci cand vine vorba de branding/marketing. Acesta este rolul nostru: sa le explicam, sa le aratam variantele posibile si sa ii ghidam spre solutia cea mai potrivita pentru nevoile lor. Pentru ca, la urma urmei, ne vom asocia cu acele branduri, dorindu-ne ca ele sa creasca si sa se dezvolte armonios! Asa ca ne dorim un super director de vanzari, un coleg carismatic si perseverent, care sa fie profesor si elev in acelasi timp, sa isi doreasca cu adevarat sa ajute oamenii, sa puna pasiune in lucrurile pe care le face.

DIRECTOR VANZARI

Candidatul ideal:

  • Rabdare si perseverenta;
  • Carisma si stare de spirit pozitiva;
  • Adaptabilitate si atitudine;
  • Capacitatea de a lucra in echipa;
  • Disponibilitate pentru program full time.

Descrierea jobului:

  • Realizeaza analize de piata;
  • Stabileste obiective realiste si se implica activ in atingerea lor;
  • Organizeaza si pune in aplicare planul de vanzari;
  • Pastreaza contactul cu clientii, asigurandu-se ca acestia primesc ceea ce au cerut;
  • Rezolva orice conflict aparut in desfasurarea activitatii.

Ce iti oferim:

  • Mediu de lucru placut;

  • Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara;
  • Program flexibil;
  • Beneficii motivante;
  • Posibilitatea de a schimba societatea in care traim.